środa, 24 sierpnia 2011

Co??? mam 24 lata?!?!?!?!?!?

Spacerując wczoraj z moją przyjaciółką  Moniką jakoś zeszłyśmy na temat naszego wieku i tak od słowa do słowa wydało się mam 24 lata , co to był za szok. To ja przez cały czas myślałam że jestem z rok młodsza :) sama nie wiem czemu, jak teraz o tym myślę to całkiem śmieszne, bo jak można nie pamiętać własnego wieku. :) No ale jak to się mówi ,, ma się tyle lat na ile się czuje '' czyli ja mam wciąż 16:) i to pewnie dla tego mogło mi się zapomnieć że za rok przypada mi ćwierćwiecze.
Na spacer wybrałam bluzkę z Myszką Miki :) co oczywiście nie było jakimś moim przypadkowym wyborem, o tuż całkiem niedawno przeczytałam na jednym z blogów że ubrania w postacie z bajek będą modne w sezonie jesień/zimna , jako że powoli szykuję się na nadejście jesieni ta bluzka powinna się sprawdzić :)
Więcej o trendach w nadchodzącym sezonie można poczytać na blogu , bardzo ciekawa notka polecam http://agnefis.blogspot.com/2011/08/trendy-na-sezon-fall-2011-trends-for.html5 komentarzy:

 1. świetna bluzka.!
  niezmiernie się cieszę, że podoba Ci się moja notka na temat trendów.! ;D chciałbym Ci bardzo podziękować za miłe słowa ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż za szalone, wesołe uczesanie! :)
  Świetna bluzka!

  OdpowiedzUsuń
 3. bluzka jest strasznie pozytywna, patrzę na nią i banan od razu. pozdrawiam gorąco:)

  OdpowiedzUsuń
 4. boska koszulka <3

  zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. idealne bluzka - kocham rzeczy w takim stylu! dzięki nim zestaw nigdy nie jest nudny i pesymistyczny :) A Ty wyglądasz wyjątkowo dobrze z myszką micky <3 po prostu idealnie! Dodaję Cię do obserwowanych ;*

  OdpowiedzUsuń