sobota, 17 września 2011

mała czarna

W zasadzie nie bardzo wiem o czym mam dziś napisać to znaczy coś mi tam po głowie chodzi i tak sobie spaceruj, krzyczy, woła, domaga się upublicznienia, ale nie dziś poczekam jeszcze kilka dni, no ale coś napisać by wypadało i czemu by nie o małej czarne :) bo wiadomo mała czarna w szafie to klasyk i chyba każda dziewczyna powinna mieć taką w szafie. Ja muszę się przyznać że do wczoraj takie kiecki nie posiadałam, jak boga kocham no nie miała choć bardzo chciałam i tu taki szok, niczego się nie spodziewałam wyszłam z pracy jak co dzień a tu jak nie spojrzę jak się nie zakocham. Od razu wiedziałam że muszę ją mieć i to jeszcze za takie grosze 130 zł za taką kieckę to naprawdę nie dużo :)
14 komentarzy:

 1. you look so elegant!love the dress!

  OdpowiedzUsuń
 2. jest piękna!!! Za takie pieniądze to dużo-mało zależnie od punktu widzenia, ale dla mnie na pewno jest tyle warta, nawet więcej. cały zestaw też mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacyjna sukienka! :)

  zapraszam do mnie na rozdanie z Dash44 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. baaardzo ciekawa ta mala czarna!!;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. faajny kolor paznokci  Zapraszam do obserwowania

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post! I marynarka i sukienka-jest genialna! Jestem oczarowana;) Pozdrawiam i zapraszam też do mnie http://mullanstyle.blogspot.com/ !

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna sukienka!!! :) super w niej wyglądasz!

  Pozdrawiam i obserwuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz urodę modelki, serio ;) fajnie wygladasz.
  Serdecznie zapraszam Cię do udziału w konkursie na moim blogu- do wygrania jest bon na zakupy w jednym z zagranicznych sklepów internetowych (przesyłka gratis :)).

  OdpowiedzUsuń
 9. Katsuumi dziękuje za tak miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo oryginalna ta mała czarna :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Sukienka jest genialna!!!Pozdrawiam i zapraszam do mnie www.saymejustine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń