wtorek, 25 października 2011

De Mehlem

Nie wiem kiedy, nie wiem jak to się stało ale do jakiegoś dłuższego czasu lubię i obserwuje na Fb firmę produkującą torebki de Mehlem która zorganizowała konkurs na zaprojektowanie własnej torebki :) co prawda nie bardzo się znam na projektowaniu torebek i nie przejawiam ku temu zdolności podjęłam się wyzwania i chciałam wam dziś pokazać szkic mojego dzieła :):) wraz z stylizacją która powinna do niej pasować według mnie :)
Od zawsze podobały mi się kopertówki o pokaźnych rozmiarach tylko kiedy już miałam zdecydować się na kupno takiej torby nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedniej z drapieżnych charakterem która by pasowała do mojego stylu :) zauważyłam że kopertówki o kroju typowej koperty zawsze są bardzo wąskie i po włożeniu do takiej torebki mojego sporego portfela, telefonu i kilku drobiazgów wydawała mi się wypchana i nie zbyt dobrze to wygląda co oznaczało że musiała bym zrezygnować kilku rzeczy  albo przepakować portfel w mniejszy co wydaje się męczące. I się tak zastanawiam czemu projektanci nie wpadli na pomysł żeby z boku wstawić wstawki umożliwiające swobodne rozchylanie :) ja coś takiego zastosowałam w swoim projekcie co możecie zobaczyć na szkicu. Moja torba to typowa kopertówka w rozmiarze XXL wykonana z eko- skóry imitującą skórę węża w kolorze ciemno zielonym z domieszką brązu nabita seryjnymi ćwiekami o kształcie stożków. Wnętrze w kolorze krwistej czerwieni .
 tak patrząc na wyposażenie moich rąk mogę śmiało stwierdzić że chyba coś mnie łączy z Karlem Lagerfeldem :) obydwoje lubimy mieć uzbrojone łapki.


                                                                         foto. Kamyk

3 komentarze:

  1. Karl na pewno jest dumny z Ciebie :) buty wspaniałe, ja bym się zabiła w takich na chodnikach w Szczecinie.

    OdpowiedzUsuń
  2. ardzo ciekawy ten projekt torebki. Powodzenia:)

    OdpowiedzUsuń